Browar Czarnków

Noteckie Pils

Czy każdy jasny lager to pils?

Otóż nie! Prawdziwy pils to piwo delikatne, lekkie, słodowe ale też szczodrze chmielone. Większość lagerów jest dużo mocniejsza, mocniej odfermentowana, o mniejszej goryczce i nikłym chmielowym aromacie. Prawdziwy pils jest warzony bez udziału surowców niesłodowanych. Czysty, złożony smak słodowy połączony z wyraźną, ale krótką, przyjemną goryczką. Nie występują posmaki owocowe. Finisz jest zrównoważony słodowo- goryczkowy. Piwo w odczuciu jest bardzo orzeźwiające, nie jest ciężkie, ani przytłaczające.

Zawartość alkoholu: 4,2% obj.

IBU: 25

Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel, drożdże

Noteckie Jasne Pełne

Piwo jasne pełne o wspaniałym chmielowym i delikatnie słodowym aromacie. Niezwykle bogaty smak, szlachetna, wyważona goryczka z idealnie dobranymi nutami słodowymi i lekkim akcentem owocowym. Od 2006 roku na polskiej Liście Produktów Tradycyjnych.

Zawartość alkoholu: 5,6% obj.

Składniki: woda, słód jęczmienny chmiel, drożdże

Noteckie Jasne Niefiltrowane

Piwo warzone z doskonałej jakości polskich surowców: jasnego słodu jęczmiennego i aromatycznego lubelskiego chmielu. Posiada wyraźny chmielowo – słodowy zapach i pełny, wybornie skomponowany smak wykończony świetną goryczką z delikatnymi nutami chlebowymi i owocowymi.

- Pominięcie procesu filtracji to większa ilość drożdży i witamin, ale przede wszystkim imponująca pełnia smaku i wyjątkowo bogaty bukiet aromatów.

- Łagodniejsza obróbka termiczna to bogactwo witamin i minerałów oraz wyjątkowa świeżość i pełnia smaku.

Zawartość alkoholu: 5,6% obj.

IBU: 25

Składniki: woda, słód jęczmienny chmiel, drożdże

Noteckie Ciemne Eire

Piwo wytwarzane z unikalnej kompozycji słodów ciemnych i słodu jasnego oraz najwyższej jakości aromatycznego chmielu. Poddawane klasycznej fermentacji w otwartych kadziach, by później nabierać smakowej pełni podczas dwumiesięcznego leżakowania w niskich temperaturach. Piwo to ma głęboki brunatno-wiśniowy kolor z iskrzącymi się rubinowymi refleksami.

Zawartość alkoholu: 5,6% obj.

Składniki: woda, słody jęczmienne, cukier, chmiel, karmel

Noteckie Bursztynowe

Bursztynowe to unikalne połączenie Noteckiego Jasnego i Ciemnego, w proporcjach rekomendowanych przez naszych piwowarów.

Zawartość alkoholu: 5,6% obj.

Składniki: woda, słody jęczmienne, cukier, chmiel, karmel

Aby wejść na stronę,
potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.